Gazinocular Kralı’nın Torunu İcralık Oldu! Hisseler Satılıyor

‘Gazinocular Kralı’ Fahrettin Aslan’ın ortanca oğlu Selçuk Aslan’ın oğlu Fahrettin Alp Aslan’ın Kadıköy’de kargir ev, gazino ve büfe hissesi icradan satışa çıktı. 30 Mayıs’ta yapılacak satış için belirlenen muhammen bedel 257 milyon lira oldu.

Medyaradar’dan Ercan Öztürk’ün haberine göre, Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan’ın torunu Fahrettin Alp Aslan’ı Kadıköy’de bulunan kargir ev, gazino ve büfe hissesi icradan satılığa çıktı. Daha önce 206 milyon kıymet değeri biçilen 6 bin 482 metrekare büyüklüğündeki arazinin itirazdan sonraki yeni değeri 257 milyon lira oldu. Çiftehavuzlar Mevkii, 1435 Ada, 42 Parsel de bulunan kargir iki ev gazino ve plaj ve büfe taşınmazın 299/3072 hissesi 257 milyon 469 bin muhammen bedelle satışa çıkarıldı. İlk satış 6 Haziran 2024 tarihinde yapılacak. Eğer alıcı çıkmazsa ikinci satış 10 Temmuz 2024 tarihinde gerçekleşecek.

BELKİ BABAMIN BÜYÜK BORCU ÇIKACAK!

Fahrettin Alp Aslan, 2006 yılında verdiği bir röportajda babasının borcuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullanmıştı:

“Babamın zamansız gidişi beni çok sarstı. Önce çok sevdiğim dedemi kaybettim. Sonra babamı. Babasını kaybeden arkadaşlarım var. Onlara bakıp ‘Allah’a şükür kimsemi kaybetmedim. Demek ki bir süre sonra geçiyor, onlar için de hayat devam ediyor’ derdim. Ama şimdi hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor. Allah’ın insana verdiği en büyük erdem unutmak. Ben de bu erdemi bekliyorum. Dedem ve babamdan kalan en büyük miras soyadım. Babam açtığı miras tespit davasıyla para peşinde değildi. Para hiçbir şey değil. Keşke babam ve dedem yanımda olsaydı da böyle bir ailede olmasaydık.” Kendisinin de babasının mirasının tespiti için mahkemeye başvuracağını belirten Aslan, “Para için değil. Belki babamın büyük bir borcu çıkacak, belki alacağı çıkacak. Bilemiyorum ki… Ama para benim için önemli değil” diye konuşuyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir