İrem Sak sevgilisi Furkan Korkmaz’ın baş harfini şapkasında taşıdı!

Komedi dizi projelerinin aranan ismi İrem Sak, kşam yürüyüşüne çıktığı Nişantaşı’nda görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerle konuşan ünlü isim, bundan böyle oyunculuğun yanına senarist kimliğini de ekleyeceğini anlattı.

İki sene önce çektiği ‘Modern Kadınlar’ dizisinin yayınlanacağını ve ilk kez bir yazar olarak rüştünü ispatlayacağı için heyecanlı olduğunu belirten Sak, şu ifadeleri kullandı:

Dijital için çektiğimiz on bölümlük bir dizi. Oyunculuk her zaman devem edecek ama bundan sonra yazma işi bende. Hem yazıp hem oynayacağım. Komediyi seviyorum gerçekten özlediğimi fark ettim. Bir yazar olarak rüştümü ispat etmek istiyorum.

“BENİM İLK BAŞROLÜM”

İlk kez kendi yazdığı projeyle başrol oynayacağını da sözlerine ekleyen oyuncu, “Her sahnede ben varım, zaten benim ilk başrolüm. Hiç başrolüm yok televizyonda. Çok bekledim böyle bir senaryo; gelmeyince de yazdım. Meşaleyi elime aldığım ilk projem bu olacak” açıklamasında bulundu.

“KADINLARIN HER SEKTÖRDE DAHA FAZLA İMKAN ELDE ETMESİ LAZIM”

Kadınların dizi sektöründe tırnaklarıyla kazıyarak bir yerlere geldiğini ve hala erkek ve kadın oyuncu arasındaki kazanç adaletsizliğinin devam ettiğini belirten İrem Sak, “Kadınların her sektörde işi zor. Bizde yönetmenler ve senaristler de azdır. Rejide şimdi son dönemde çoğaldı” dedi ve ekledi:

Biz kadınlar olarak biraz daha tırnaklarımızla kazıdık. Dünyada da böyle. Var olmak açısından kazanç durumu yine dengesiz. Kadın yönetmen, kadın senariste daha çok ihtiyacımız var. Kadınların her sektörde daha fazla imkan elde etmesi lazım.

ŞAPKASI DİKKAT ÇEKTİ

İrem Sak’ın geçtiğimiz aylarda ilişkisine son verdiği iddia edilen milli basketbolcu sevgilisi Furkan Korkmaz’ın isminin baş harfi olan F yazılı şapka takması da dikkatlerden kaçmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir